היפרדו מהצלוליט לשלום!

אפשר להיפטר מצלוליט

נשים וגברים כאחד יודו בכך שהופעת צלוליט על גופם היא רגע מאכזב בכל מה שקשור במראה החיצוני. באותו רגע, מחליטים רבים לצאת למלחמה בתופעה, אבל איך? מה עושים?

קודם כל כדאי להבין במה מדובר, מהו צלוליט. בנוסף, כדאי להיעזר באנשי מקצוע כדי לבנות תכנית פעולה מלאה שתעזור להיפטר מהעניין ולחזור ללבוש גם את הבגדים שהחבאתם בארון מפני שהם רק מדגישים את מה שאתם רוצים להסתיר.

טיפול בצלוליט - זה תלוי רק בנו

תזונה

התחנה הראשונה בתכנית קשורה במזון שאנחנו אוכלים. תפריט נכון ומאוזן יעצור את התפתחות הצלוליט, ישפר את חילוף החומרים וזרימת הדם ויקל על המשך הטיפול.

טיפול במכון קוסמטי

השלב הבא יהיה שבירת ופירוק הצלוליט, שהוא שומן המתחבא בגושים מתחת לעור. טיפול כזה נעשה במכון קוסמטיקה באמצעות מכשור מיוחד.

תכשירי טיפול ביתי, מים ותוספי מזון יעזרו להשלים את התמונה כדי שהתוצאות תהיינה עמידות והעור יראה חלק, מלא לחות ובריא.

פעילות גופנית

את הטיפול תשלים תכנית פעילות גופנית מתאימה. פעילות גופנית שורפת שומן ותורמת למראה העור על ידי עיצוב הגוף והידוק.

הפעילות צריכה לכלול תרגילי חימום רגילים ותרגילים הממוקדים לאזור בגוף הסובל מצלוליט. אם הוא מופיע בעיקר על הירכיים והישבן, התמקדו בהליכה, ריצה אם אתם בכושר מתאים וברכיבה על אופניים.

אם הצלוליט יושב על איזור הבטן וגבוה יותר, חזקו את השרירים באמצעות תרגילי בטן, חתירה ואם מתאים לכם, גם אגרוף או סוגי ספורט קרובים אך רכים יותר.

אז היפרדו לשלום מהצלוליט - ושיהיה בהצלחה.

רוצים לדעת מהם הגורמים לצלוליט? ליחצו כאן


הסרת שיער - כל הפרטים | טיפולי אסתטיקה | טיפול באקנה | טיפול בפיגמנטציה | מילוי קמטים ושפתיים | קנייה נבונה של מוצרי קוסמטיקה | עיסויים