עיסויים להפגת מתחים

כל אחד מאיתנו סובל מתישהו ממתח והשפעותיו על הגוף והנפש. קצב החיים המסחרר שלנו מכתיב הצטברות מתמדת של מתח הזקוק לשיכוך ופירוק.

אם לא נדאג לכך בזמן, יראה המתח את סימניו במצב הרוח וגם במראה החיצוני. אין מה להקל ראש בעניין – מתח הוא גורם ראשון במעלה למחלות ומצבים רפואיים כרוניים.

מה יכול לגרום למתח?

מתח יכול להגרם על ידי עומס מיותר או מתמשך על מערכות הגוף השונות. גם עמידה ממושכת בפקק תנועה בונה בגוף מתח העלול להיפרק בדרך הלא נכונה ולגרום לתאונה.

ככל שאנחנו חשופים יותר למצבים היוצרים מתח, כך עלינו להקפיד על הפגת מתח על בסיס קבוע כדי לאפשר לגוף להחלים מסימני המתח והצטברותו במערכות השונות.

כל עוד לא דואגים לפריקת המתח, עלולים להיווצר הסימנים המוכרים הבאים: כאבי ראש, בחילות, ודיכאון.

כמו כן, עלולות להופיע תופעות עור כמו קילוף או התפרצות דלקתית, חולשה בלתי מוסברת ולעיתים גם נשירת שיער ותופעות דומות המעידות על כך שאיפשהו בגוף קבור לנו הר-געש קטן המאיים להתפרץ החוצה.

עיסוי

אחת הדרכים הטובות ביותר להקל על לחץ היא קבלת עיסוי. קל לקבוע תור לעיסוי, הטיפול אינו ממושך ויכול להתבצע גם באמצע יום העבודה.

אתם נכנסים למכון לשעה קלה, בחורים את העיסוי המתאים לצרכיכם או מקבלים את המלצת הצוות הטיפולי ומתמסרים לעיסוי.

בתום הטיפול תוכלו לחזור לסדר היום שלכם או להעדיף, במקרה ובחרתם עיסוי מרגיע מאוד, לפרוש הביתה לכמה שעות כדי לנוח ואז לחזור למרוץ.

זו דרך נעימה להפגת מתח והיא אפקטיבית מאוד מכמה סיבות: הרפיית השרירים ורענון זרימת מחזור הדם וההשפעה המיטיבה שיש לסביבה הטיפולית על מצב הרוח.

כמו כן מסייעים הניתוק המוחלט מסדר היום ואירועים חיצוניים וההשפעה הטיפולית של חומרי העיסוי על העור ומערכות הגוף השונות.

אין צורך לחכות להזדמנות מיוחדת כדי לקבוע עיסוי - הכניסו את ההרגל הזה לסדר היום השבועי או הדו-שבועי שלכם, על פי הצורך והתקציב.

כאשר העיסוי יהיה חלק משגרת החיים שלכם תוכלו ליהנות מבריאות טובה, גמישות הגוף ורוגע שיאפשרו לכם להתמודד עם היום-יום טוב יותר.

עיסוי באבנים חמות - ליחצו לפרטים


אקנה - חשוב לדעת | אודות תופעת הצלוליט | הסרת שיער | מילוי קמטים ושפתיים | טיפול בפיגמנטציה | טיפולי אסתטיקה | הסרת שיער - גם לגברים