טיפולים לפיסול הפנים

הזדקנות עור הפנים

הפנים שלנו משקפים את התקדמות הזמן: קמטי חיוך וצער ההולכים ומעמיקים, חריצי עור סביב השפתיים, שפתיים המאבדות מבשרנותן, עור צוואר ומחשוף מתקמט.

גם גב כף היד מסגיר לעיתים קרובות מדי את פגעי הגיל. כל אלה הן תופעות לא נוחות שניתן לטפל בהן כיום ביעילות ולקבל תוצאות מפתיעות.

שיטות טיפול שונות בעור פנים מקומט

הזרקת סיליקון

שיטה מוכרת הנה הזרקת סיליקון, שתפסה תאוצה בעשור האחרון והיא משמשת למילוי ועיצוב שפתיים והצערת עור הפנים.

הטכניקה היעילה והבטוחה להזרקת סיליקון טהור נקראת "הזרקת מיקרו טיפה". בטכניקה הזו מזריקים טיפות זעירות של סיליקון מתחת לשכבת הדרמיס.

הסיליקון מעורר את העור ליצור קולגן העוטף את טיפת הסיליקון המעבה את מראה העור ומונע מהסיליקון לנוע ממקומו. בשיטה זו עורכים מספר טיפולים קצרים מאוד על מנת לתת לקולגן זמן להתפתח ולשמר את הסיליקון שכבר הוזרק.

טיפול כזה נשמר לתקופה שבין 10-15 שנים בשל המשך תהליך הזדקנות העור.

מזותרפיה

שיטה נוספת היא מזותרפיה. בשיטה הזו מחדירים לעור חומרים מזינים, ויטמינים וחומצה היאלורונית המשמשים לרענון העור, שיפור המטבוליזם, הגברת ייצור הקולגן ועל ידי כך מסלקים את הקמטוטים העדינים המשווים לעור מראה זקן.

המזותרפיה הקלאסית היא תהליך הדורש תחזוקה קבועה לאורך זמן. יתרונותיה בסוגי החומרים בהם נעשה שימוש בטיפול, בעובדה שניתן לטפל בשיטה זו גם בכף היד ובאפשרות לשלב אותה בטיפולים נוספים.

הצירוף המקובל הוא מזותרפיה עם טיפולים להבהרת פיגמנטציה והזרקות שומן למילוי השקעים בין גידי כף היד המתדלדלים עם הגיל.

למידע נוסף: הצערת העור בשיטת פוטוריגוביניישן

                         קולגן - לעור צעיר ובריא

                  איך אדע מה סוג העור שלי?

                  לחות - הסוד שלי לעור בריא וזוהר


הסרת שיער | טיפולי אסתטיקה | צלוליט | אקנה | הזדקנות העור ומוצרי קוסמטיקה | הסרת שיער לגברים | איך קונים מוצרים קוסמטיים?